Nejkrásnější okrasné dřeviny pro tvarování

Proměňte tyto trpasličí stromy, keře a bylinky v umělecká díla.

Nejkrásnější okrasné dřeviny pro tvarování

Pokud chcete stříhat zakrslé stromy , keře nebo stromy do geometrických tvarů v trojrozměrném prostoru (koule, krychle atd.), pak je nezbytné najít ty nejlepší rostliny a naučit se s nimi pracovat.

Nejlepší topiární rostliny mezi stromy, keři a bylinami mají malé listy, které se rády stříhají, rychle rostou a mají hustý vzor větví.

Tisové keře

Jehličnany známé jako odolné krajinné rostliny vhodné do různých podmínek ( včetně stínu ), Tis Taxus jsou jehličnaté stálezelené keře - stromy.

Túje - Zeravy okrasné keře

Thuja occidentalis Zerav je také jehličnatý stálezelený strom. Může nabývat různých velikostí a rostlinných forem ; který si vyberete, závisí na tvaru výsledného keře, který hledáte.  

Zakrslé smrky

Picea glauca 'Conica' je dalším pomalým pěstitelem, ale vynahrazuje to hustým a voňavým olistěním . Tento trpasličí strom Smrk je také skvělý, pokud potřebujete rostliny s pyramidálním nebo kuželovým tvarem.

Zimostrázové keře

Rostlina na tvarování je pouze jedno použití pro Buxus. Zimostráz se používá ve formálních krajinných návrzích po celé věky, protože je tak snadné vytvořit ostré, rovnoměrné linie s těmito širokolistými stálezelenými keři.